מידע כללי והמלצות

למה דווקא דוג פארם?

שואלים אותנו מידי פעם, למה אצלכם? מה מייחד אתכם? יש המון פנסיונים חדשים שצצים ולפעמים במחירים נמוכים יותר.
ובכן אשתדל לענות לכם על כך, למרות שמי שבאמת צריך לענות על כך הם קהל הלקוחות הגדול והנאמן שלנו שמצא אצלנו בית שני.
הצוות שלנו אינו משתנה, שנים על גבי שנים אותם מטפלים נאמנים שלומדים להכיר את הכלב או החתול, הם זוכרים את האופי שלו, את המזון האהוב עליו, את מצבו הרפואי, הם יודעים בדיוק באיזה מתחם הוא התארח בפעם הקודמת ועם מי שיחק ותמיד ינסו לשדך יחד את אותם כלבים שכבר הפכו לחברים במהלך השנים.

חג אחר חג תמצאו פה קבוצות זהות של כלבים, חברים טובים שמבלים יחד את החופשה שלהם. אנחנו מלווים את המשפחה עם הכלב הצעיר הגור השובב עם כל בעיות ההתבגרות שלו, אחר כך נהנים ממנו כאשר הוא הופך לכלב נעים הליכות ומלווים אותו עד זקנה ומשבר הפרידה שעובר על המשפחה ואחר כך שמחים לפגוש אותם שוב עם גור חדש.
35 שנות קיומנו אפשרו לנו להכיר המון משפחות עם המון כלבים וחתולים שהפכו ברבות השנים למשפחת דוג פארם המורחבת. היום דור שני מנהל ודור שני של לקוחות מתארח. זוגות צעירים מגיעים על הכלב ונזכרים בנוסטלגיה בביקור שלהם כאן בילדות עם ההורים והכלב המיתולוגי של המשפחה.
אני מזמינה אתכם להגיע לביקור היכרות מידי יום ללא תיאום בשעות 10:00 - 12:00, ביקור שאולי יהווה את ההתחלה של עוד מערכת יחסים ארוכת שנים חדשה.

להמלצות של לקוחותינו - לחץ כאן


טיפול נכון בבעיית הפרעושים

היום אין הצדקה להביא כלב לפנסיון עם פרעושים!!!
יש מוצרים מצוינים וחדשים בשוק, כדורים לבליעה שמטפלים בבעיה בהצלחה של 100%. הבאת כלב לפנסיון עם פרעושים מחייבת אותנו לרסס את הכלב בכניסה עם כל ההשלכות של בריאות הכלב, שלנו ושל בעליו וכמובן עלויות נוספות עבורכם.
כל זה מיותר לחלוטין.
פנו לווטרינר שלכם עוד היום ותיפטרו מהבעיה!איך להרגיל חתול לארגז נסיעות

חתולים לא ממש מעוניינים להיכנס לארגזי הנסיעה, זאת עובדה. הרבה פעמים בעלי החתולים מגיעים אלינו שרוטים ופצועים או לחילופין פשוט מרימים ידיים ולא מביאים את החתול.
על מנת להימנע מראש מהבעיה הזאת, מומלץ להרגיל את החתול מגיל צעיר לארגז.
השיטה היא פשוטה ביותר, מאכילים את החתול בתוך הארגז. בתחילה שמים את הצלוחית בפתח הכלוב ואחר כך קצת יותר פנימה ולבסוף בפינה הכי עמוקה בארגז.
לא סוגרים את הדלת.
יוצרים מצב קבוע שצלוחית האוכל נמצאת בתוך הארגז.
בנוסף, אפשר להניח בפנים שמיכה רכה ונעימה הכל על מנת ליצור תחושה נעימה לחתול בתוך הארגז.
ביום בו תצטרכו להביאו לפנסיון כל התהליך יהיה הרבה יותר נעים וקל.ובכל זאת איך מכניסים חתול סרבן לתוך הארגז

ראשית, עושים זאת פעם אחת בהחלטיות, וללא חששות.
את הארגז מעמידים עם דלת פתוחה כלפי מעלה.
ניגשים לחתול בעדינות תוך דיבור רך ומרגיע, אוחזים בחוזקה בעורף החתול ומרימים אותו.
מנמיכים אותו ברוורס, טוסיק שלו כלפי מטה, עם יד אחת על העורף שלו לתוך פתח הכלוב וביד השניה מצמידים לו את הרגליים מכיוון הגב.
לרוב חתול שעורפו מוחזק חזק קופא ולא מתנגד, וכך אפשר פשוט להנמיך אותו ישירות לתוך הארגז ומיד סוגרים!!! בהצלחה.שעלת המכלאות (kennel cough)

שעלת הינה דלקת של דרכי הנשימה העליונים שגורמת לשיעול, שכיחה מאוד בחודשי הקיץ והסתיו. המחלה מתפשטת בקלות ובמהירות במקומות בהם קיים מפגש עם כלבים אחרים כגון מכלאות ומכאן היא קיבלה את שמה.
השעלת המדבקת מועברת באוויר בטיפות מיקרסקופיות המופרשות מדרכי הנשימה של הכלב בזמן שיעול התעטשות או נביחה. טיפות אלה חודרות לדרכי הנשימה של כלב אחר.
כלבים משמשים כנשאים מדבקים כאשר המחלה דוגרת בגופם ועד לפרק זמן של כ- 12 שבועות אחרי שאחרון השיעולים או סימן מחלה אחר עבר. מכאן הבעייתיות בבידוד המחלה והחשיבות שבחיסון.
הגורמים למחלה הינם ויראליים ו/או חיידקיים כשהעיקרי מביניהם הינו חיידק בשם בורדטלה ברונכוספטיקה.

מומלץ לחסן את הכלב מראש, אך שימו לב, את החיסון יש לבצע לפחות שבועיים לפני הכנסת הכלב לפנסיון!!!

סימפטומים
שיעול- יבש ומעצבן או לחילופין רטוב ומפריש ליחה. לעיתים השיעול נשמע כאילו משהו "תקוע" בגרון.
שעלת מדבקת יכולה להידמות למחלת השפעת אצל בני האדם, למרות שהיא מאוד לא נעימה, אין היא מהווה בדרך כלל סכנת חיים לכלב.
החלמה מלאה מהמחלה אורכת כשבועיים עד 6 שבועות, כמובן כאשר אין סיבוכים אחרים. אך חשוב לזכור, הכלב משמש כנשא לפרק זמן ארוך עד חודשיים ואף שלושה חודשים.

האם ניתן לחסן נגד שעלת מדבקת?
קיים חיסון הן נגד חיידק הבורדטלה והן נגד ווירוס הפראינפלואנזה. החיסון נגד חיידק הבורדטלה נעשה בצורה של טיפות אף ולוקח לו כעשרה ימים עד שהוא אפקטיבי. החיסון מחזיק בין חצי שנה לשנה.
חיסון הפראינפלואנזה או ה"שפעת" ניתן כחלק מחיסון המשושה. יחד עם הפרוו, הכלבלבת, דלקת הכבד והלפטוספירה.
בדומה לחיסון שפעת באנשים, חיסון השעלת אינו מונע הדבקה במאת האחוזים (קיימים זנים רבים) אך מפחית מאד את הסיכון להדבקה. כמו כן כלב מחוסן שנדבק במחלה, חולה בצורה קלה הרבה יותר מאשר ללא חיסון.

טיפול
כדורים או סירופ המונעים שיעול וכוללים קודאין, במידה והשיעול לא נפסק לאחר כמה ימים רצוי להתחיל עם טיפול אנטיביוטי עפ"י המלצת הווטרינר.המלצות של לקוחותינו


"לפני 15 שנה הפקדנו בפנסיון הכלבים דוג פארם בפעם הראשונה את גור הכלבים החדש שלנו, מאז הפך המקום לבית השני שלו. היחס האישי והטיפול המקצועי הפכו את חווית הפרידה שלו לחוויה טובה, והוא שמח כל כך לחזור לכאן שוב ושוב כדי לרוץ חופשי, לשחק עם כלבים אחרים, וליהנות מכמה ימים של פינוקים ואהבה מאנשי הצוות המסורים.
גם היום כשהוא כבר כלב מבוגר הוא מקבל תנאים מעולים המתאימים לגילו .
אני ממליצה בחום על הפנסיון הנפלא הזה ומקווה שנהנה ממנו עוד שנים רבות."

asfdasf afasdfdsf dsafsaf dsfdasfadf dasf dasfadsfas
קרא עוד

סיון בלטר עם הכלב פוץ', תל אביב

פרק בחיים עם דוג פארם
המשפחה הקרובה של אחותי היו בעלי החיים. הם היו אהבתה הגדולה והם אלו שגרו איתה.
כשהיא אושפזה בפתאומיות נאלצנו לחפש עזרה לבעלי החיים והגענו לרחל מדוג פארם אחרי המלצה אמינה ביותר. התרשמתי מרחל והיה ברור כי טובת בעלי החיים מול עיניה - לכן לא היה לי ספק שזה המקום להפקיד בו את בעלי החיים.
זה התחיל עם שלושת הכלבים. עיזה - מאד מבוגרת ובינונית בגודלה, נני ואוליב - אח ואחות, כלבים גדולים, חסונים, צעירים ומלאי מרץ.

נועה אחותה היקרה של ניצה גורביץ', שלושת הכלבים עיזה נני ואוליב, תל אביב.

"לפני 15 שנה הפקדנו בפנסיון הכלבים דוג פארם בפעם הראשונה את גור הכלבים החדש שלנו, מאז הפך המקום לבית השני שלו. היחס האישי והטיפול המקצועי הפכו את חווית הפרידה שלו לחוויה טובה, והוא שמח כל כך לחזור לכאן שוב ושוב כדי לרוץ חופשי, לשחק עם כלבים אחרים, וליהנות מכמה ימים של פינוקים ואהבה מאנשי הצוות המסורים.
גם היום כשהוא כבר כלב מבוגר הוא מקבל תנאים מעולים המתאימים לגילו .
אני ממליצה בחום על הפנסיון הנפלא הזה ומקווה שנהנה ממנו עוד שנים רבות."

סיון בלטר עם הכלב פוץ', תל אביב

"אין מספיק מילים חמות כדי לתאר את דוג פארם המדהימים.
הצוות החם והאוהב, המסירות והיחס האישי הם שגורמים לנו כל פעם מחדש לעשות את הנסיעות מתל אביב עד לבית הלוי - אנחנו פשוט לא יכולים לדמיין להשאיר את צארלי באף מקום אחר.
צארלי הגיע לדוג פארם בפעם הראשונה בגיל חודשיים. בשל נסיעת עבודה, נאלצנו להשאיר אותו חודשיים שלמים בתור גור! אפשר רק לדמיין כמה היינו לחוצים. אבל לשמחתנו כל החששות שלנו היו לשווא, וגילינו שאין מקום טוב יותר לסמוך עליו עם הגור שלנו.
עד היום צארלי כל כך אוהב להיות שם, שבכל פעם שאנחנו באים לאסוף אותו הוא מסרב להכנס לאוטו ולחזור הביתה!
כבר המלצנו על דוג פארם לכל כך הרבה חברים ובני משפחה, שהפכו גם הם ללקוחות מרוצים.
באמת שאין כמוכם!"

גיא ודר סלע עם הכלב צ'ארלי. תל אביב

"משפחת, דוג פארם היקרה!, הגעתי למקום, שזה בית שני, לכלבתי מנדי!, המקצועיות, החום, והאהבה, הבלתי מתפשרת, שהם מעניקים , לכלבתי מנדי!, ברוכים יהיו המשפחה היקרה:, רחל, יואב, ערן, וצוות העובדים, המקסים והמסור, ליאון, נטשה, סשה, אולגה, בברכה רונן, שאוהב אתכם מאוד!"

רונן פייגין עם הכלבה מנדי, נתניה

"מקום מאוד מסודר, ונקי. הבעלים והצוות מקצועיים בעלי הבנה וידע בטיפול בכלבים וחתולים ונותנים את כל אשר ביכולתם לעשייה, תחזוק המקום וכמובן טיפול בבעלי החיים באחריות ואהבה מלאה."

יואל רייך עם החתול ציקי, רמת גן

"דוג-פארם - פנסיון עם איכות ושקט לבעלים.
אני מביא לשם את לייזי כלבתי, לפחות פעמיים בשנה ולפעמים אפילו יותר. אני תמיד מרוצה וגם לייזי ;-)
ראשית, הצוות מקצועי, נעים ואדיב, ותמיד מתייחס באופן אישי.
בנוסף, לייזי תמיד מסיימת את הביקור עם אנרגיות טובות ונראית מלאת שמחת חיים.
המחיר הוגן בהחלט.
אני משאיר את לייזי בחופשה שלה ממני, ויוצא לחופשה שלי וחוזר ממנה בראש שקט.
מומלץ."

רשף בורדה עם הכלבה לייזי, חדרה

"שלום רב. רצינו להודות מקרב לב על הטיפול המסור בלילו כלבנו האהוב. חשוב להגיד שלילו מגיע לפנסיון מעת לעת כשאנו נאלצים לנסוע לחו"ל ולהעדר מהארץ ואף לתקופות ארוכות. לכן אנו יכולים להגיד בוודאות שהטיפול המסור והאוהב אינו מקרי וחד פעמי.
לילו זוכה להרבה אהבה ותשומת לב. חוזר הביתה שמח, שבע ומטופח. פשוט תענוג. כשאנו נאלצים להיפרד מלילו אנו עושים זאת בלב שקט שלילו נמצא בידיים טובות, אמונות ואוהבות. תודה רבה, משפחת שיר-און."

עודד שיר און עם הכלב לילו, כפר סבא.

נאגטס שלנו יחיד ומיוחד. כלב צעיר ושופע אנרגיה בלשון המעטה. לא יכולנו לדמיין להשאירו בפנסיון אחר מלבד בדוג פארם. שם אנחנו סמוכים ובטוחים שהוא זוכה לטיפול מסור ובעיקר להמון המון אהבה. נאגטס מרגיש בדוג פארם כמו בבית וכבר הספיק לנפוש שם שלוש פעמים רק בשנה האחרונה. מוקף בחברים רבים הוא ממש משכלל את כישוריו החברתיים ואף נחשב למוביל חברתי בפנסיון. עם הסעה מתל אביב היישר לדוג פארם ומקלחת טובה לפני שובו הביתה - מה עוד יכולנו לבקש. ממליצים בחום!!!