לבירורים והזמנות חייגו אלינו: 09-8986381

להזמנות: 09-8986381
שעות פתיחה:
א'-ה' + שבת:    13:00-08:00
                      19:00-16:00
שישי וערבי חג: 13:00-08:00  
שעות הכנסת כלבים:
      בבוקר - 08:00 עד 13:00.

      אחה"צ - רק בין 16:00 ל- 18:00.
    ניתן להגיע לביקור היכרות כל יום

        בין השעות 10:00 ל- 12:00 
             ללא תיאום מראש

 

 

 

הכלבייה

בעמק חפר שבשרון, בצל אקליפטוסים וצאלונים, שוכן פנסיון לכלבים וחתולים דוג פארם.
הפנסיון הוקם ב- 1983 ע"י אריה ודניס כס, בעלי ניסיון של 30 שנה בעבודה מקצועית עם כלבים וחתולים, ומנוהל היום ע"י דור ההמשך רחל ויואב. 
בכלבייה של דוג פארם תמצאו אוהבי כלבים אמיתיים, שעושים מאמץ מיוחד להנעים את שהותן של חיות המחמד שלכם ולשמח אותם בתקופת היעדרותכם. אנו מקפידים שהם יהיו מוגנים, מאושרים, בריאים, שיאכלו כמו שצריך ושבזמן היעדרותכם תהיו שקטים ורגועים.
התנאים מתאימים במיוחד לכלב הביתי: מדשאות גדולות ומוצלות מוקפות בעצי אקליפטוס, צאלון ופקאן למשחקים, טיולים ושחרור עצמות; חדרי שינה עם מיטות עץ מרופדות בשמיכה או שטיח צמודות לחצרות מרווחות; ארוחת בוקר קלה וארוחת ערב עשירה עם מזון איכותי לכלבים; שעות טיול ומשחק בבוקר ואחר הצהריים; צוות מקצועי צמוד ואווירה משפחתית.

 

למה דווקא דוג פארם?

אזהרה מראש לקוראים שורות אלה... הן כתובות ישירות מליבי (רחל): 

שואלים אותי מידי פעם, למה אצלכם, מה מייחד אתכם, יש המון פנסיונים חדשים שצצים ולפעמים במחירים נמוכים יותר. ובכן אשתדל לענות לכם על כך, למרות שמי שבאמת צריך לענות על כך הם קהל הלקוחות הגדול והנאמן שלנו שמצא אצלנו בית שני. הצוות שלנו אינו משתנה, שנים על גבי שנים אותם מטפלים נאמנים שלומדים להכיר את הכלב או החתול, הם זוכרים את האופי שלו, את המזון האהוב עליו, את בעיותיו הרפואיות או הנפשיות במידה ויש, הם יודעים בדיוק באיזה מתחם אצלנו הוא התארח בפעם הקודמת ועם מי שיחק ותמיד ינסו לשדך יחד את אותם כלבים שכבר הפכו לחברים במהלך השנים. חג אחר חג תמצאו פה קבוצות זהות של כלבים, חברים טובים שמבלים יחד את החופשה שלהם. אנחנו מלווים את המשפחה עם הכלב הצעיר הגור השובב עם כל בעיות ההתבגרות שלו, אחר כך נהנים ממנו כאשר הוא הופך לכלב נעים הליכות ומלווים אותו עד זיקנה ומשבר הפרידה שעובר על המשפחה ואחר כך שמחים לפגוש אותם שוב עם גור חדש. 35 שנים של קיומנו אפשרו לנו להכיר המון משפחות עם המון כלבים וחתולים שהפכו ברבות השנים למשפחת דוג פארם המורחבת. היום דור שני מנהל ודור שני של לקוחות מתארח. זוגות צעירים מגיעים על הכלב ונזכרים בנוסטלגיה בביקור שלהם כאן בילדות עם ההורים והכלב המיתולוגי של המשפחה. אני מזמינה אתכם להגיע לביקור היכרות מידי יום ללא תיאום בשעות 10:00 - 12:00, ביקור שאולי יהווה את ההתחלה של עוד מערכת יחסים ארוכת שנים חדשה. 

ועכשיו - חדש בדוג פארם - הזמנת מקום 24 שעות ביממה בעזרת ה- WhatsApp החדש שלנו   הודעות טקסט בלבד 050-7844466

 

 

 

טיפול נכון בבעיית הפרעושים נכון ל- 2018

היום אין הצדקה להביא כלב לפנסיון עם פרעושים!!! יש מוצרים מצוינים וחדשים בשוק, כדורים לבליעה שמטפלים בבעיה בהצלחה של 100%. הבאת כלב לפנסיון עם פרעושים מחייבת אותנו לרסס את הכלב בכניסה עם כל ההשלכות של בריאות הכלב, שלנו ושל בעליו וכמובן עלויות נוספות עבורכם. כל זה מיותר לחלוטין. פנו לווטרינר שלכם עוד היום ותיפטרו מהבעיה!

 

 

מחירון:  


כלב אחד: 90 ש"ח ליום פנסיון באירוח של עד 10 ימים,
               80 ש"ח ליום פנסיון באירוח של מעל 10 ימים ועד 30 ימי אירוח.

שני כלבים מאותו הבית: 160 ש"ח ליום פנסיון באירוח של עד 10 ימים, 
                                   150 ש"ח ליום באירוח של 10 ועד 30 ימי אירוח. 

הנחות נוספות לתקופות ארוכות ולמשפחות בעלות שני כלבים ומעלה. 

 

 

 

 

 

 

קישורים
www.dogidog.co.il/index.php
www.clavimbkf.co.il

תנאי בית
קייטנת דוג פארם
תזונה
אמבטיה
לפני ביצוע הזמנה
היערכות חורף
שעלת המכלאות
לחץ על התמונה להגדלה לחץ על התמונה להגדלה