לבירורים והזמנות חייגו אלינו: 09-8986381

להזמנות: 09-8986381
שעות פתיחה:
א'-ה' + שבת:    13:00-08:00
                      19:00-16:00
שישי וערבי חג: 13:00-08:00  
שעות הכנסת כלבים:
      בבוקר - 08:00 עד 13:00.

      אחה"צ - רק בין 16:00 ל- 18:00.
    ניתן להגיע לביקור היכרות כל יום

        בין השעות 10:00 ל- 12:00 
             ללא תיאום מראש

 

 

 

חתולייה

פנסיון לחתולים

פנסיון לכלבים וחתולים דוג פארם כולל חתולייה מקצועית הנמצאת בתוך מבנה ממוזג שכולל כלובים מרווחים.

בכל כלוב: עץ לטיפוס, מיטה מרופדת וחמה, פינת אכילה ושתייה, וארגז חול לצרכים. מוסיקת רקע שקטה מתנגנת במהלך היום להנעים את זמן האורחים.
לכל חתול כלוב לבד. במהלך היום משוחררים החתולים כל אחד בתורו לחילוץ עצמות בתוך תחום החתולייה. החתולים אוכלים פעמיים ביום: בבוקר מזון יבש איכותי ובערב שימורים בטעמים מתחלפים כולל בשר ודגים. המטפלת נטשה מבלה שעות עם החתולים בהברשה ליטוף וניקיונות ודואגת להנעים את שהותם.
כמו כן קיים במקום מבנה חדש לחתולים מחומם בחורף עם תאים מרווחים במיוחד שמתאימים גם לזוגות ושלישיות מאותו הבית.

 

להרגיל חתול לארגז נסיעה: 

חתולים לא ממש מעוניינים להיכנס לארגזי הנסיעה, זאת עובדה. הרבה פעמים בעלי החתולים מגיעים אלינו שרוטים ופצועים או לחילופין פשוט מרימים ידייים ולא מביאים את החתול.
על מנת להימנע מראש מהבעיה הזאת, מומלץ להרגיל את החתול מגיל צעיר לארגז. השיטה הוא פשוטה ביותר, מאכילים את החתול בתוך הארגז. בתחילה שמים את הצלוחית בפתח הכלוב ואחר כך קצת יותר פנימה ולבסוף בפינה הכי עמוקה בארגז. לא סוגרים את הדלת. יוצרים מצב קבוע שצלוחית האוכל נמצאת בתוך הארגז. בנוסף, אפשר להניח בפנים שמיכה רכה ונעימה הכל על מנת ליצור תחושה נעימה לחתול בתוך הארגז. ביום בו תצטרכו להביאו לפנסיון כל התהליך יהיה הרבה פחות דרמטי.

 

ובכל זאת איך מכניסים חתול סרבן לתוך הארגז?

ראשית, עושים זאת פעם אחת בהחלטיות, וללא חששות. את הארגז מעמידים עם דלת פתוחה כלפי מעלה. ניגשים לחתול בעדינות תוך דיבור רך ומרגיע, אוחזים בחוזקה בעורף החתול ומרימים אותו. מנמיכים אותו ברוורס, טוסיק שלו כלפי מטה, עם יד אחת על העורף שלו לתוך פתח הכלוב וביד השניה מצמידים לו את הרגליים מכיוון הגב, לרוב חתול שעורפו מוחזק חזק קופא ולא מתנגד, וכך אפשר פשוט להנמיך אותו ישירות לתוך הארגז ומיד סוגרים. בהצלחה!!!  

 

מחירון

70 ש"ח ליום פנסיון לחתול,
120 ש"ח ליום פנסיון לשני חתולים,
160 ש"ח ליום פנסיון לשלושה חתולים. 

הנחות ניתנות לתקופות אירוח ארוכות. 

 

 

אזהרה מראש לקוראים שורות אלה... הן כתובות ישירות מליבי (רחל): 

שואלים אותי מידי פעם, למה אצלכם, מה מייחד אתכם, יש המון פנסיונים חדשים שצצים ולפעמים במחירים נמוכים יותר. ובכן אשתדל לענות לכם על כך, למרות שמי שבאמת צריך לענות על כך הם קהל הלקוחות הגדול והנאמן שלנו שמצא אצלנו בית שני. הצוות שלנו אינו משתנה, שנים על גבי שנים אותם מטפלים נאמנים שלומדים להכיר את הכלב או החתול, הם זוכרים את האופי שלו, את המזון האהוב עליו, את בעיותיו הרפואיות או הנפשיות במידה ויש, הם יודעים בדיוק באיזה מתחם אצלנו הוא התארח בפעם הקודמת ועם מי שיחק ותמיד ינסו לשדך יחד את אותם כלבים שכבר הפכו לחברים במהלך השנים. חג אחר חג תמצאו פה קבוצות זהות של כלבים, חברים טובים שמבלים יחד את החופשה שלהם. אנחנו מלווים את המשפחה עם הכלב הצעיר הגור השובב עם כל בעיות ההתבגרות שלו, אחר כך נהנים ממנו כאשר הוא הופך לכלב נעים הליכות ומלווים אותו עד זיקנה ומשבר הפרידה שעובר על המשפחה ואחר כך שמחים לפגוש אותם שוב עם גור חדש. 35 שנים של קיומנו אפשרו לנו להכיר המון משפחות עם המון כלבים וחתולים שהפכו ברבות השנים למשפחת דוג פארם המורחבת. היום דור שני מנהל ודור שני של לקוחות מתארח. זוגות צעירים מגיעים על הכלב ונזכרים בנוסטלגיה בביקור שלהם כאן בילדות עם ההורים והכלב המיתולוגי של המשפחה. אני מזמינה אתכם להגיע לביקור היכרות מידי יום ללא תיאום בשעות 10:00 - 12:00, ביקור שאולי יהווה את ההתחלה של עוד מערכת יחסים ארוכת שנים חדשה. 

 

ועכשיו - חדש בדוג פארם - הזמנת מקום 24 שעות ביממה בעזרת ה- WhatsApp החדש שלנו
  הודעות טקסט בלבד 050-7844466

 
 
לפני ביצוע הזמנה
לחץ על התמונה להגדלה לחץ על התמונה להגדלה