מי אנחנו

דור המייסדים, דניס ואריה כס

עלו לארץ ב- 1971 מאוסטרליה, והתמקמו במושב בית הלוי, בלב השרון.
את דוג פארם הם פתחו ב- 1983 כפרנסה נלווית למשק החקלאי המשפחתי כאשר תוך זמן קצר עם הצלחת הפנסיון הם ויתרו לחלוטין על החקלאות.
השקעות רבות נעשו במהלך השנים כולל פתיחת חתוליה, חצרות מרווחות, מדשאות גדולות ומוצלות והמוניטין של דוג פארם הלך וגדל. בתחילה הגיע קהל דובר אנגלית מאזור השרון אך עם הזמן השמועה על מלון איכותי לכלבים עם יחס אישי, ניקיון, תנאים וצוות שבאמת ובתמים אוהב ומבין כלבים וחתולים הביאו לגידול משמעותי של קהל הלקוחות. במהלך השנים החלו גם בגידול כלבים והתמקדו בגזע הדלמטים. אריה לשעבר יו"ר וגזבר של החוג לפוינטר ודלמטי אחראי להחזרת הגזע הדלמטי למפת הכלבים בארץ.
יבוא כלבים חדשים מחו"ל והצלבות גנטיות נכונות הפכו את הדלמטים בארץ לגזע מבוקש, בריא ובעל אופי נוח.
לאחר שנים של טיפול בכלבים ובלקוחות יצאו דניס ואריה לפנסיה.
היום אריה מעביר את זמנו בהכנת ריבות ביתיות מעולות מפרי המשק.
ה"ריבות של סבא אריה" עומדות למכירה במשרד הפנסיון.רחל

בתם של אריה ודניס שבשבילה כלבים חתולים ובכלל בעלי חיים הם דרך חיים.
רחל מחוברת לכלבייה מימיה הראשונים. לאחר השתתפותה בקורס הכלבנות של ההתאחדות הישראלית לכלבנות, הפכה לרכזת הגידול של החוג לפוינטר ודלמטי. אחרי שנים בהם צברה ניסיון רב בניהול ואירוח, עת ניהלה אתר תיירות גדול בדרום הארץ, חזרה בשנת 2005 להמשיך את המסורת המשפחתית ולמצב את הפנסיון בצמרת פנסיוני הכלבים והחתולים בישראל. מעבר להקפדה על סטנדרט אירוח גבוה ועל השירות, רחל גם פעילה ציבורית לרישוי וחקיקה מסודרת בכל הנוגע לאירוח בעלי חיים, מייעצת לעיתים לארגונים וולנטריים לרווחת בעלי חיים בישראל, מקיימת קשרי עבודה והתייעצויות הדדיות עם וטרינרים ומגדלת בעצמה כלבי בורדר קולי גזעיים.
יואב

בנם של אריה ודניס מעורב בנעשה בכלבייה מגיל צעיר.
בזכות התקשורת המאוד מיוחדת שיש לו עם כלבים, מצליח יואב לטפל גם בכלבים הקשים ביותר. אלה אשר סובלים מאוד מהיעדר משפחתם תמיד ימצאו נחמה בחיקו. כדי להשלים את הידע בצורה מקצועית סיים גם הוא את קורס הכלבנות של ההתאחדות הישראלית לכלבנות.
ערן

בנה של רחל, דור שלישי כבר חלק מהצוות. מגיל אפס חי את חיי הפנסיון, שולט ביד רמה בכל התחומים.
את ערן תפגשו בטלפון, במשרד או בביתכם במידה והזמנתם הסעה, מייעץ ומטפל במקביל.
ליאון

נחת בדוג פארם בשנת 1998 כאשר חיפש עבודה בתחום בעלי החיים.
זואולוג בהשכלתו, עולה מאוקראינה, השתלב בצורה יוצאת מן הכלל בעבודה בכלבייה.
הכלבים מאוד אוהבים אותו והוא אותם. שעות רבות הוא מבלה במחיצתם, מבריש, מאכיל, מלטף ומשחק.
ליאון מכיר כל כלב וכלב. הוא יודע איך לשלב את הכלבים יחד כדי שמצד אחד תהיה להם חברה נחמדה בזמן השהות אצלנו ומצד שני הם לא ייפגעו או יפגעו באחרים.
הכלבייה היא הממלכה של ליאון ובת טיפוחיו. שעות אין ספור הוא משקיע בטיפוח החצרות והמדשאות ובדאגה להנאה של הכלבים מהחופשה שלהם בכפר.
נטשה

אשתו של ליאון, הצטרפה לצוות שנה אחריו.
בעלת תואר שני מהפקולטה לביולוגיה, התגלתה כנכס מהרגע הראשון. היא לקחה על עצמה באופן טוטאלי את החתוליה, שם היא מבלה שעות בליטופים, הברשות, האכלה וניקיון.
את נטשה תפגשו כשתגיעו למסור את הכלב או החתול, אחרי בדיקה קצרה, היא תדאג להעביר אותם למגורים המיועדים להם בתקופת החופשה שלהם אצלנו.
כיום נטשה היא גם ספרית כלבים בעלת דיפלומה, ואפשר בתיאום מראש לקבל את הכלב מסופר בצורה מקצועית ביותר בתום האירוח.
סשה

בתו של ליאון, עלתה לארץ מאוקראינה והשתלבה בדוג פארם בצורה מושלמת.
אין תחום שהיא לא טובה בו. נעימת הליכות, עדינה ואוהבת כלבים וחתולים.