לבירורים והזמנות חייגו אלינו: 09-8986381

להזמנות: 09-8986381
שעות פתיחה:
א'-ה' + שבת:    13:00-08:00
                      19:00-16:00
שישי וערבי חג: 13:00-08:00  
שעות הכנסת כלבים:
      בבוקר - 08:00 עד 13:00.

      אחה"צ - רק בין 16:00 ל- 18:00.
    ניתן להגיע לביקור היכרות כל יום

        בין השעות 10:00 ל- 12:00 
             ללא תיאום מראש

 

 

 

מי אנחנו

דניס ואריה כס: דניס ואריה עלו לארץ ב- 1971 מאוסטרליה, והתמקמו במושב בית הלוי, בלב השרון.
את פנסיון לכלבים דוג פארם פתחו ב- 1983 כפרנסה נילווית למשק החקלאי המשפחתי. תוך זמן קצר בעקבות הצלחת הפנסיון ויתרו לחלוטין על החקלאות.
השקעות רבות נעשו במהלך השנים כולל החתולייה, חצרות מרווחות, מדשאות גדולות ומוצלות והמוניטין של דוג פארם הלך וגדל. בתחילה הגיע קהל דובר אנגלית מאיזור השרון אך עם הזמן השמועה על כלבייה איכותית, יחס אישי, ניקיון, תנאים וצוות שבאמת ובתמים אוהב ומבין כלבים וחתולים הביאו לגידול משמעותי של קהל הלקוחות.
במהלך השנים החלו גם בגידול כלבים והתמקדו בגזע הדלמטים. אריה עד לאחרונה יו"ר וגזבר של החוג לפוינטר ודלמטי אחראי להחזרת הדלמטים למפת הכלבים בארץ. יבוא כלבים חדשים מחו"ל והצלבות גנטיות נכונות הפכו את הדלמטים בארץ לגזע מבוקש, בריא ובעל אופי נוח.
דניס יצאה לפנסיה ואילו אריה מעביר את זמנו בין הפנסיון להכנת ריבות ביתיות מעולות. ה"ריבות של סבא אריה" עומדות למכירה במשרד הפנסיון.

רחל שמחוני: בתם של אריה ודניס שבשבילה כלבים חתולים ובכלל בעלי חיים הם דרך חיים. רחל מחוברת לכלבייה מימיה הראשונים. לאחר השתתפותה בקורס הכלבנות של ההתאחדות הישראלית לכלבנות, הפכה לרכזת הגידול של החוג לפוינטר ודלמטי. אחרי שנים בהם צברה ניסיון רב בניהול ואירוח, עת ניהלה אתר תיירות גדול בארץ, חזרה בשנת 2005 להמשיך את המסורת המשפחתית ולמצב את הפנסיון בצמרת פנסיוני הכלבים והחתולים בישראל. מעבר להקפדה על סטנדרט אירוח גבוה ועל השירות, רחל גם פעילה ציבורית לרישוי וחקיקה מסודרת בכל הנוגע לאירוח בעלי חיים, מייעצת לעיתים לארגונים וולנטריים לרווחת בעלי חיים בישראל, מקיימת קשרי עבודה והתייעצויות הדדיות עם וטרינרים ומגדלת בעצמה כלבי בורדר קולי גזעיים.

יואב כס: מגיל צעיר מאוד יואב מעורב בנעשה בכלבייה. בשנים האחרונות בחר לחזור ולהשתלב בחיי הכפר בין כלבים וחתולים. בזכות התקשורת המאוד מיוחדת שיש לו עם כלבים, מצליח יואב לטפל גם בכלבים הקשים ביותר. אלה אשר סובלים מאוד מהיעדר משפחתם תמיד ימצאו נחמה בחיקו.
יואב הוא זה שקרוב לודאי יגיע לביתכם במסגרת שרות ההסעות שלנו, לאיסוף או החזרת הכלב והחתול שלכם. הכלבים הקבועים קופצים לרכב בעצמם ומחכים בסבלנות עם חיוך גדול לנסיעה. כדי להשלים את הידע בצורה מקצועית סיים גם הוא את קורס הכלבנות של ההתאחדות הישראלית לכלבנות, והיום עוסק גם בגידול כלבי בקר אוסטרליים.

ליאון – יום בהיר אחד בשנת 1998 נחת אצלנו ליאון בחיפוש אחר עבודה בחיק הטבע. האיש היקר הזה, זואולוג בהשכלתו, עולה מאוקראינה, השתלב בצורה יוצאת מן הכלל בעבודה בכלבייה. הכלבים מאוד אוהבים אותו והוא אותם. שעות רבות הוא מבלה במחיצתם, מבריש, מאכיל, מלטף, משחק, מריץ ומנקה אחריהם. ליאון מכיר כל כלב וכלב. הוא יודע איך לשלב את הכלבים יחד כדי שמצד אחד תהיה להם חברה נחמדה בזמן השהות אצלנו ומצד שני הם לא ייפגעו או יפגעו באחרים. הכלבייה היא הממלכה של ליאון ובת טיפוחיו. שעות אין ספור הוא משקיע בטיפוח החצרות והמדשאות ובדאגה להנאה של הכלבים מהחופשה שלהם בכפר.

נטשה – שנה אחרי ליאון הצטרפה אלינו לצוות גם נטשה אשתו. נטשה בוטניקאית בהשכלתה, התגלתה כנכס מהרגע הראשון. נטשה לקחה על עצמה באופן טוטאלי את החתולייה, שם היא מבלה שעות בליטופים, הברשות, האכלה וניקיון. פנסיון לחתולים דוג פארם זה ביתה השני. את נטשה תפגשו כשתגיעו למסור את הכלב או החתול, אחרי בדיקה קצרה, היא תדאג להעביר אותם למגורים המיועדים להם בתקופת החופשה שלהם אצלנו. כיום נטשה היא גם ספרית כלבים בעלת דיפלומה, ואפשר בתיאום מראש לקבל את הכלב מסופר בצורה מקצועית ביותר בתום האירוח.  

סשה - סשה היא הבת של ליאון, עלתה לארץ מאוקראינה והשתלבה בדוג פארם בצורה מושלמת. אין תחום שהיא לא טובה בו. נעימת הליכות, עדינה ואוהבת כלבים וחתולים. 

ערן - דור שלישי כבר חלק מהצוות. סטודנט שמבלה את זמנו בין הספרים לכלבים. מגיל אפס חי את חיי הפנסיון, שולט בכל התחומים. את ערן תפגשו בטלפון, במשרד ובכלביה. מייעץ ומטפל במקביל. 

אולגה - הרכש החדש של דוג פארם, כבר שנה בתפקיד. מאלפת כלבים, אוהבת כלבים בנשמתה ומבינה אותם יותר מבני אדם... ולהיפך. אולגה מטפלת באהבה גדולה בכלבים, לא מפספסת דבר, מקדישה להם שעות של ליטוף ומשחק ותוך כדי גם מנסה לחנך להתנהגות טובה כל כלב סורר. 

 

 

לחץ על התמונה להגדלה לחץ על התמונה להגדלה